revolutsiooniline

ALIT värvieemalduse lahendused

Ohutu värvieemaldus sinu toodetele!

Värvieemaldamise protsessi uus ajastu

Alit keemiline värvieemaldamine pakub revolutsioonilist lahendust värvi ohutuks ja tõhusaks eemaldamiseks erinevatelt pindadelt. Pühendumusega nii efektiivsusele kui ka keskkonna-alasele vastutusele kasutab Aliti omavalmistatud valem arenenud keemilisi tehnoloogiaid, et lahustada värv ilma alusmaterjali kahjustamata.

Mis eristab Aliti teistest, on nende pühendumus kasutaja ohutusele ja keskkonna jätkusuutlikkusele. Valem on kavandatud, et vähendada lenduvaid orgaanilisi ühendeid ja muid kahjulikke heitmeid, muutes selle nii kasutajatele kui ka keskkonnale traditsiooniliste värvieemaldusmeetoditega võrreldes ohutumaks.

Loe lisaks

Alit Tehnologies on värvieemalduse tehnoloogias saavutanud innovatsioonihiiglase mõõtmed, nende tooteid kasutavad ainult parimad ja tuntuimad ettevõtted üle maailma. Kõige laiem tootevalik mille valikus on tehnoloogiaid alumiiniumi, terase, tsingi ja kergsulamite jaoks, samuti erinevate värvitüüpidele nagu pulbervärvid, vedelvärvid ja e-coating värvkatetele. Vaata lisaks: www.alit-tech.com

Soovid pulbervärvimist? Võta meiega ühendust!